Elixir Oryginalny 14652 Electric Bass Ze Stali z Powłoką NANOWEB 4-String Światła, długie Skala 045-100

zł145.11

-5%

zł152.75

Nowy produkt

1 elementy

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin

Tagi: Tani Elixir Oryginalny 14652 Electric Bass Ze Stali z Powłoką NANOWEB 4 String Światła, długie Skala 045 100, Wysokiej Jakości Guitar Parts & Accessories, od chińskiego Dostawcy Sports & Entertainment.


jest to smutne, że nie ma żadnych sprzedawcą, które sprzedają autentyczne Elixir strings na Community.NowyniskaCena.org. cena jest za 1 zestaw z struny i jest wykonany w USA. naklejki na opakowaniu jest umieścić na przez oficjalny chiński dystrybutor.
Elixir ® Stal nierdzewna Bass Strings z Powłoką NANOWEB zapewniają jasne ze tone z głębokie upadki.
ścisłej współpracy z globalnymi bass społeczności, zapytaliśmy 4000 + graczy, co potrzebne z bass string, i zwerbował 1000 + graczy do dziedzinie badań, aby pomóc poprawić grywalność, a nasz NANOWEB ® Powłoka ochronna. zainspirowany naszej dziedzinie badań, Elixir cała linia wokół rany gitara basowa struny struny teraz korzyści z NANOWEB Powłoka wykonana wyłącznie dla gitara basowa. z doświadczenia grając również zwiększona przez zoptymalizowany ciąg napięcie profili, elastyczność i czuć, nasza Stal nierdzewna Bass Strings dostarczyć: jasne tone z głębokie upadki gładka, naturalne czuć się o zwiększonej przyczepności * oraz zmniejszenie finger squeak większą trwałość i odpowiedzi, nawet podczas ciężko uderzając ataki stałej wydajności z gig-to-gig już tone życie niż jakikolwiek inny bas ciąg, niepowlekane lub powlekane **
Elixir struny jest tylko powlekane marki, aby chronić cały ciąg ciąg z ultra cienka powłoka, utrzymanie gunk po wyjęciu z przerw pomiędzy uzwojeniami. o stałej wydajności z gig-to-gig, Elixir Stal nierdzewna Bass Strings usunąć kłopotów i koszt częste ciąg zmian.
* w porównaniu do pierwotnego Powłokę NANOWEB
** Elixir struny odtwarzacz ankieta

Numer modelu 14652
Typ Struny
Nazwa marki Im
Product Origin USA
Manufacturer Elixir
Rozmiar przesylki 17cm x 16cm x 3cm (6.69in x 6.30in x 1.18in)

Pokrewne produkty