Antique Smok Łazienka Umywalka Kran mosiądz baterie łazienkowe pojedynczy uchwyt kranu Ciepłej i Zimnej Wody Z Kranu Deck Mounted Mixer Tap

zł245.37

-28%

zł345.59

Nowy produkt

1 elementy

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin

Tagi: Tani Antique Smok Łazienka Umywalka Kran mosiądz baterie łazienkowe pojedynczy uchwyt kranu Ciepłej i Zimnej Wody Z Kranu Deck Mounted Mixer Tap, Wysokiej Jakości Basin Faucets, od chińskiego Dostawcy Home Improvement.

Antique Smok Łazienka Umywalka Kran mosiądz baterie łazienkowe pojedynczy uchwyt kranu Ciepłej i Zimnej Wody Z Kranu Deck Mounted Mixer Tap     uprzejmie proszę zauważyć: czas dostawy potrzebuje 15-31 dni przez
porcelanowa poczta powietrza, to zajmie trochę dłuższy czas. proszę potwierdzić przed zakupem.
płatności
1. Payment oczekuje się, że w ciągu 3 dni po zakończeniu Aukcji. So możemy wysłać swój przedmiot JAK NAJSZYBCIEJ.
wysyłka
1. wysyłamy najwięcej rzeczy przez Chiny poczta powietrze, przedmioty wysyłka trwa zwykle 15-31 dni dla dostawy.
2. wysyłamy rzeczy na całym świecie
3. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 3 dni roboczych po rozjaśniająca zapłata.
4. Nabywca powinien sprawdzić pozycję, gdy pozycja wydana, jeśli uszkodzony, proszę łaskawie przyjąć go i
natychmiast skontaktować się z nami, my wyślemy ci nowe w razie potrzeby, i to jest mile widziane.
5. Do odległych dzielnic, dodatkowy koszt wysyłki będzie: 20-45 usd
gwarancja na zwrot towaru
6. Pochodzi z 2 lat producenci gwarancji
7. Wymiany na wadliwy przedmiot w ciągu 7 dni roboczych po produkt jest dostarczany.
8. Wysyłka uszkodzenia należy zgłosić w ciągu 5 dni roboczych, której produkt został dostarczony.
skontaktuj się z nami
1. Jeśli masz jakieś pytania, proszę mieć swobodę kontakt z nami, my odpowiemy na państwa pytania ASAP.
2. We odpowie na twoje pytanie e-mailem, proszę sprawdzić swój adres e-mail do odpowiedzi.
o opinie
1. I opisać przedmioty, jak i mogę. jeśli mam coś brakowało, proszę dać mi znać.
2. Prosimy O

Typ Płyta ceramiczna szpuli
Waga w opakowaniu <2 kg
Kran góra Jeden otwór
Rdzeń zaworu materiał Ceramiczne
Styl Podwójny uchwyt pojedynczy otwór
Ciepłej i zimnej wody Tak
Numer z uchwytami Podwójny uchwyt
Typ instalacji Deck mounted
Obróbka powierzchniowa Oil Rubbered
Numer modelu YS-A9505BF
Rozmiar przesylki 35cm x 14cm x 10cm (13.78in x 5.51in x 3.94in)

Pokrewne produkty